Статті про будівництво

Натяжні стелі Clipso для ванної кімнати

Ванна кімната - Приміщення, яке обов'язково викликає труднощі з підбором матеріалів обробки для неї. Головними причинами цього виступають навіть не вимоги відповідності дизайну матеріалів увазі встановленої сантехніки, а підвищена вологість і незмінні температурні перепади.

Раніше подібні препядствия вирішувалися застосуванням звичайних будівельних матеріалів, які не жаль просто поміняти через пару років. Як наслідок - обов'язковий ремонт у ванній кімнаті раз в 5-6 років з черговою фарбуванням, побілкою стінок, укладанням плитка і т.д .. Такий підхід за визначенням є нераціональним технічним рішенням. Ще більш грамотним підходом у разі ванної кімнати є впровадження натяжних стель і драпірування стінок тканиною.

Одним з високотехнологічних матеріалів, що дозволяють якісно втілити позначене технічне рішення, є безшовний натяжна стеля. Дана компанія відома на російському ринку як виробник високоякісних безшовних полотен, представлених в широкому асортименті з різними фактурами і розмальовками. Завдяки великій кількості кольорів ванна кімната отримує унікальний вигляд і яскравість, які кардинально відрізняють її від шаблонних оформлень. Оформивши приміщення з впровадженням безшовних полотен, Ви навічно забудете про ремонт у ванній кімнаті.

Говорячи безпосередньо про ванній кімнаті, в якій збираєтеся робити ремонт, необхідно відзначити, що безшовний натяжна стеля в ній має бути тканинним. Аналогічно більш придатною є драпірування стінок тканиною, якщо застосування ПВХ. Чому саме так? Так як плівка хоча і є найменш накладними матеріалом, для її установки потрібно нагрів до температури понад +60 градусів за Цельсієм. Температурний вплив в умовах ванної кімнати фактично неприйнятно, тому що воно може завдати серйозної шкоди іншим елементам приміщення. До того ж, застосування полівінілхлоридної плівки обов'язково пов'язано з наявністю швів, які значно порт вигляд стелі. До того ж, на практиці часто зустрічалися випадки, коли у ванній кімнаті, що відрізняється підвищеною вологістю, шви ПВХ розходься, і покриття доводилося стовідсотково демонтувати з усіма витікаючими наслідками.

У той же час безшовний натяжна стеля з поліестерової тканини, що має складну структуру, апріорі не попсує, а тільки прикрасить стельове перекриття, надавши ванній кімнаті соковитість дизайну. Відсутність швів робить матеріал зручним і довготривалим. Позначений тип тканини повністю не проводить воду, він екологічний і сумісний з будь-якими типами освітлювальних приладів. За допомогою даного матеріалу здійснюється і драпірування стінок тканиною у ванній кімнаті. Застосування полотна з поліестерової тканини дозволяє зробити престижний ергономічний дизайн інтер'єру приміщення. Гарантія на таке покриття у ванній кімнаті за умови залучення фахівців компанії-партнера виробника складає від 5 років. Вобщем, практика зарубіжних країн показує, що реальний термін експлуатації безшовного полотна складає більше П'ятнадцять років.

Існує кілька найбільш поширених підвидів стельових покриттів, які не мають шва на тканині. Так, стеля в російському стилі - це покриття, що імітує дерево. «Оксамит» привласнює інтер'єру ванної кімнати ноти східного колориту. Ну а «зоряне небо» - тренд, який навряд чи коли вийде з моди. Часто використовуються і покриття із зображенням неба або морських хвиль. Досить незвичним дизайнерським рішенням для приміщення ванній є «скошений» стеля.