Статті про будівництво

Натяжні стелі та їх риса

potolkiОблагороджування приміщень різного призначення зараз фактично не обходиться без установки натяжна стельової конструкції. Цей вид обробки має дуже широкий асортимент, високі високоякісні та експлуатаційні характеристики, довгий термін служби. Найбільш поширеними є ПВХ стелі, які робляться з полівінілхлоридного матеріалу.

Если вас интересует проектирование, стоит заглянуть на этот сайт grandconstructive.ru вы найдете проектирование отличного качества и по доступной цене.

У цій статті розглянемо, якими якостями володіють такі полотна і в якому асортименті вони представлені.

Високоякісний нюанс ПВХ плівки

 • Вироби володіють унікальною здатністю затримувати на своїй поверхні воду при затопленні приміщення. Полотна є свого роду перешкодою між потоком води і приміщенням. Рідина затримується на стелі, не проникаючи всередину і не завдаючи шкоди ремонту і меблів, як це зазвичай відбувається при інших методах обробки стельової поверхні. ПВХ матеріал витримує до 100 л. води на Один кв. метр. При всьому цьому виріб розтягується і провисає, час від часу навіть до рівня підлоги. Зливати воду без допомоги інших не треба - краще для цього викликати бригаду досвідчених монтажників. які виконають роботу акуратненько, зберігши всі властивості натяжної вироби.

 • Стрімка установка. На швидкість монтажу стелі впливає площа приміщення, складність самої натяжна конструкції, кількість кутів у кімнаті. Установка звичайного одноуровневого вироби в приміщенні середнього розміру відбувається всього за Два - Три години. При всьому цьому не залишається будівельного сміття і пилу. Для підготовки кімнати Для вас необхідно буде винести з неї предмети, які бояться нагрівання, - це картини, рослини, також тварин. При монтажі ПВХ плівки вживається термічна гармата. Вона гріє повітря і полотно до 70 градусів, внаслідок чого воно стає м'якше і еластичнішою. Полотно розтягують і заправляють в профіль. Остужев, воно сприймає абсолютно рівну форму, без недоліків і нерівностей.

 • Вологостійкість. Ця якість, за допомогою якого на ПВХ стелі ніколи не з'являється грибок або цвіль. Матеріал стрімко адаптується до зміни режиму вологості в приміщенні, не конденсує воду на для себе. Це дуже принципово, якщо виріб встановлено у ванній кімнаті або душовій. Таким чином, воно завжди буде виглядати просто ідеально.

 • Довговічність. Вініловий стеля прослужить до 50 років, не змінюючи форму і не втрачаючи насиченості кольору. Але слід дотримуватися правил поводження з такими полотнами. Справа в тому, що натяжні покриття з ПВХ дуже чутливі до гострих предметів. Поблизу їх близькості варто бути дуже обережними з гострокутними інструментами, по іншому стеля можна проколоти і порізати. Крім того, встановлювати ПВХ вироби можна виключно в опалювальних приміщеннях, тому як вони не переносять низьких температур. Вибираючи освітлювальні прилади для такого стелі, обмежуйте їх потужність - для ламп розжарювання найбільша потужність становить 60, для галогенних - 35Вт.

 • Антистатичність. Полотна не притягають до власної поверхні пил, на їх не осідає гар і кіптява. Ці властивості дуже важливі, тому як вони попереджають скупчення пилових відкладень в приміщенні, внаслідок чого повітря буде свіжим. ПВХ стеля, розташований в кухні, завжди буде виглядати чисто й акуратно, на ньому не буде слідів від виготовлення їжі, в нього не вбереться запахи. Для підтримки виробу в порядку можна раз на рік протирати його м'якою матерією з впровадженням засоби для миття вікон з низьким вмістом спирту.

 • Функціональність. З плином часу натяжний полотно можна поміняти на нове, більш сучасне. Для цього не доведеться поміняти весь стельовий профіль, а демонтувати тільки лише полотно. Це якість дуже принципово, якщо за натяжною стелею розміщені такі комунікації, як стельове опалювання, акустика, термоізоляція, сигналізація і т.д. У міру потреби отримати доступ до них натяжное виріб у відповідному місці демонтується, а пізніше встановлюється знову.

Декоративний нюанс ПВХ стель полягає в тому, що з таких полотен можна виготовляти не тільки однорівневі стелі традиційної форми, але також і більш складні системи, такі як:

 • багаторівневі конструкції;

 • системи "Зоряне небо";

 • модульні вироби;

 • художні полотна;

 • 3D проекти;

 • стелі з проекцією.

Замовити установка натяжної стелі будь-якої складності Ви зможете, відвідавши офіційний веб-сайт компанії Аста М. Якщо у Вас є питання відносно продукції, Ви зможете задати їх консультанту в он-лайн режимі.