Статті про будівництво

Новий погляд на сучасні віконні конструкції

okonnie-konstrukciiСучасне житло на сьогодні фактично нереально для себе уявити без прозорих вікон, за допомогою яких приміщення заповнюється сонячною енергією. Вони можуть бути передумовою суттєвих втрат тепла в холодну пору року. Зменшити витрати на опалення можна за допомогою підміни старих віконних конструкцій на нові енергоефективні вироби.

Для правильного вибору нових вікон, потрібно повністю вірно уявляти, як конкретно вони влаштовані. Також не зайвим буде з'ясувати ціни на вікна VEKA і інші моделі сучасних пластмасових вікон.

Склопакет збирається з пари стекол, схожих за розміром. Вони об'єднуються між собою за допомогою спеціальної дистанційної рамки з алюмінію. Зрештою виходить високоякісна повітряна герметична камера, в яку немає зовсім ніякого доступу зовні. Дистанційна рамка володіє однією досить таки Цікавою особливістю, яка полягає в тому, що вона є порожнистої всередині з маленьким гранулятом, що видаляє з камери з повітрям залишки води. Дана унікальна особливість віконної конструкції не дає можливість вікнам промерзнути і запотіти в прохолодну пору року.

Час від часу в камері склопакета може вживатися особливий інертний газ, який дозволяє певною мірою зробити краще теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості вікна. Варто сказати, що російський виробник далеко не завжди може зробити склопакети, що володіють можливістю високоякісної утримати інертний газ в камері. Зрештою він просто може випаруватися фактично стовідсотково всього лише за пару років, після цього потрібно ще одна новенька закачування. Відповідно до європейських норм властивості необхідно відзначити, що втрати інертного газу ні за яких обставин не повинні перевершувати 1-го відсотка на рік, чого є повністю досить на весь експлуатаційний термін віконної конструкції. Сучасні деревні євровікна також є досить високоякісними і надійними, але вони трохи поступаються за корисним властивостям пластмасовим конструкціям.

До складу склопакета може заходити два, три або ж чотири скла. Між ними ставиться дистанційна рамка. У кінцевому підсумку виходять склопакети з певною кількістю камер. Металопластикові вікна, зазвичай, складаються з стандартного флоат-скла, яке може замінюватися і на інші види скла за бажанням замовника. Можливо використання триплекса, армованого, загартованого, також енергозберігаючого скла.

Готовий склопакет встановлюється в спеціальну віконну раму, створювану з пластмасового профілю. Більш популярним на сьогодні є пластмасовий профіль, який додатково армується залізним стрижнем, придающем конструкції додатковий рівень жорсткості і міцності.