Статті про будівництво

Облагороджування біотуалету на дачі

Облагороджування туалету на дачі - задачка, з якою стикається кожен власник земельної ділянки. Зазвичай, за містом немає централізованої каналізації та водопостачання, тому людям доводиться знаходити їм якусь кандидатуру. Ще кілька років тому традиційний дачний туалет являв собою деревну будку з вигрібною ямою, але зараз люди відмовляються від такої конструкції на користь куди більш комфортних біотуалетів.

Если вас интересует отель рядом с аэропортом домодедово, стоит заглянуть на этот сайт www.airhotel.ru вы найдете отель рядом с аэропортом домодедово отличного качества и по доступной цене.

Одного разу витративши час і сили на установку цієї споруди, дачник може на довгі роки забезпечити для себе комфорт. Багато людей, набуваючи біотуалет для дачі, встановлюють його самостійно. Цей процес комусь може здатися складним, але з ним без зусиль можна впоратися, володіючи певними знаннями. Отже, для облаштування вбиральні необхідно встановити комплекс каналізаційних стоків і спеціальну ємність, в якій буде знаходитися основна частина системи.

Щоб біотуалет справно працював і не домагався незмінного догляду, при його монтажі необхідно враховувати кілька принципових правил. Для початку людині потрібно визначитися не тільки з місцем установки системи, та й з її обсягом, який знаходиться в залежності від числа відпочиваючих на дачі людей і часу, який вони там проводять. Ємність туалету не повинна бути дуже маленькою, адже вона буде стрімко заповнюватися. Вобщем, немає сенсу встановлювати і надзвичайно великий резервуар, особливо якщо виносити його буде потрібно старим людям.

Купуючи біотуалет, враховуйте, що для сім'ї з трьох людей найкраще підходить система з баком, об'ємом від 20 л. Чим більше розмір бака, тим він важче. Але в цьому є і плюс - спустошувати його доведеться рідше. Так як після використання туалетом потрібно вимивати свої руки, неодмінно встановіть поблизу від бака раковину і купіть дозатори рідкого мила, рушники та умивальник. Деякі зарубіжні виробники для збільшення гігієнічності випускають навіть спеціальну розчинятися туалетний папір.

Велика місткість бачка досягається завдяки процесу пресування. Все, що спускається в туалет, пресується, звільняючи, таким чином, вільне місце. До слова, ступінь заповнення резервуара можна з'ясувати по індикатору відходів або просто подивившись на ємність (якщо її задня кришка виконана з прозорого пластика). Деякі люди вважають вміст біотуалетів екологічно чистим добривом, тому спустошують ємність, виливаючи її в компост або на грядки. Але фахівці не рекомендують цього робити. Вони рекомендують вирити на ділянці спеціальну вигрібну яму, забетонувати її і зливати всі відходи туди. Щоб очистити цю конструкцію, можна користуватися послугами асенізатора.