Статті про будівництво

Облагороджування димоходу своїми руками

Мабуть, найважливішим елементом в системі безпеки та комфорту у приміських будинках і котеджах з димоходу, є правильна його організація. В іншому випадку, може відбутися задимлення, і навіть пожежа. Так яким повинен бути димар, який зміг би принести мешканцям тільки позитивні емоції?

Если вас интересует эвакуатор Можайск, стоит заглянуть на этот сайт www.tow-region.com вы найдете эвакуатор можайск отличного качества и по доступной цене.

 

Облаштування димоходу своїми руками

Найпоширенішим варіантом димоходу вважається теплоізольований тип. Для споруди може бути буде потрібно використовувати латунний лист. Такий димар має дуже довгий термін служби, в трубах не виникає конденсат, знижується рівень відкладення сажі, а що найголовніше - він не просить за собою особливого догляду. Щоб сконструювати теплоізольований димар своїми руками, потрібно дотримуватися наступні вказівки:

  • рівень виступу труби при монтажі не повинен бути нижче 0.5 метра;
  • труба повинна бути висунута на відстань більше 0.5 метра по відношенню до коника;
  • якщо трубу розташовувати на відстань 1.5-3 метрів від коника, вона повинна бути вище висоти покрівельного коника;
  • якщо трубу розташовувати на відстань більше Три метрів від коника, то її висота повинна бути вище смуги, встановленої від гребеня вниз під кутом в 10 ?.

Облаштування димоходу своїми руками

Також слід враховувати, що в приміських будинках, де покрівля зроблена з горючих матеріалів, димоходи слід встановлювати вище коника даху на 1.5 метра.

Розглянемо установку димоходу на прикладі двоконтурною системи. У такому випадку установка димоходу буде здійснюватися знизу вгору, тобто від опалювальних пристроїв до димоходу. Коли внутрішня труба буде заходити всередину попередньої труби, попадання води на теплоизолятор буде усунуто. Зазвичай, при установці користуються герметиком, при температурі Одна тисяча градусів. З'єднання в системі скріплюються хомутами, а кожні Два метри встановлюються кріплення для кріплення. Всі горизонтальні ділянки димоходу не повинні перевершувати Один метра в довжину. Також ці ділянки не зобов'язані мати точки дотику з іншими ділянками комунікацій (газом, електронної проводкою, трубопроводом і т.п.). Димар потрібно прочищати, само мало, 2-а рази за опалювальний сезон. З цієї причини, при спорудженні димоходу за раніше в нижній частині роблять дверцята або знімну кришку. Це сприятиме більш високоякісної чищенні. Природно, установка димоходу краще довірити експертам, які спеціалізуються на цій справі не першим рік.

Облаштування димоходу своїми руками

Що стосується місця розміщення димоходу в будинку, то найкращими місцями числяться - уздовж стін або перегородок. Тільки упевніться, що стінки виготовлені не з горючих матеріалів. Можна також розташовувати димар поза домом, але для цього він буде мати потребу в особливому додатковому теплоізоляторі. У випадку, якщо заважають здійсненню монтажу труб, то слід використовувати насадні димові труби.