Статті про будівництво

Вогнезахист приміського котеджу

Приміська нерухомість завжди користується попитом, не дивлячись, на кризу та відсутність коштів. Свій будинок, дача або приміський котедж - Це не просто місце, де можна провести вихідні, тут можна жити постійно. Багато хвилюються про безпеку власного майна та приділяють цьому питанню підвищену увагу.

Не погана вогнезахист - Одне з основних критерій безпеки і збереження вашого майна.

Багато хто віддає перевагу заміським будівлям з дерева. Деревне будинок або котедж - Комфортний і екологічний, конкретно ці плюси впливають на вибір матеріалу для будівництва. Але такий будинок має і суттєвий недолік - вогненебезпечність. Адже дерево більше схильне займання, в порівнянні з іншими матеріалами, наприклад каменем. Деревне будинок може спалахнути в один момент, при пожежі вогонь дуже стрімко захоплює все будова і поширюється по дому. Щоб уникнути швидкого поширення вогню, потрібна не погана вогнезахист повітропроводів і вентиляційного короба. Для цього на відкриті вентиляційні короба наноситься вогнезахисне покриття, яке певний час (межа вогнестійкості) захищає будова від загоряння. У найвідповідальніших приміщеннях будівлі, повинен бути найбільший межа вогнестійкості покриття.

Є багато методів уникнути пожежі. Можна покривати дерев'яні конструкції вогнезахисної фарбою або просочити складами, які знижують возгораемость. Один з найбільш надійних методів - це нанесення вогнезахисного поверхневого покриття. У склади понижуючі горючість заходить антипірен, який являє собою водний розчин солей. Поверхню, оброблену складом, не рекомендується мити водою, інакше вона його змиє. Глибина просочення повинна досягати 1см, зробити це самостійно дуже важко. Щоб домогтися потрібної глибини обробки, дерево потрібно спочатку розм'якшити і прибрати з капілярів речовини, які заважають проникненню просочення. Після цього просочуючий склад наноситься вглиб деревної породи під тиском. Природно, що вогнезахисна обробка, виконана за допомогою спецтехніки, задоволення не з дешевих. Але варто економити на безпеці власного життя і майна?