Статті про будівництво

Головні види мозаїки

mozaikiСкляна, глиняна або залізна мозаїки маленького розміру рифленою або гладкою структури випускаються у вигляді плиткових килимів. Так само вони можуть бути з матовою або глянцевою поверхнею. Зазвичай їх наклеюють на спеціальну сітку-підкладку або папір.

Даний метод виробництва дозволяє проявити творчий підхід в оформленні, наприклад, ванної кімнати навіть початківцю будівельнику або просто бажаючому зробити ремонт в квартирі. 

Плитки коврово-мозаїчної структури відрізняє від інших видів покриттів досить великий асортимент. Групу таких плиток становить особлива мозаїка, яка має вкраплення штучного меднокрісталліческого каменю. Цей камінь ще носить назву авантюрин. Плитку такого типу відрізняє також і представницький зовнішній вигляд. Ще одним видом плитки буде та, при виробництві якої додають золоту фольгу - золота мозаїка. Природно, вона буде коштувати досить недешево. Але вірно оформлена їй кімната може виглядати просто дивно.

Крім коврово-музичних плиток, виконаних в одному кольорі, випускають і різні поєднання текстур, кольорів і форм матеріалу. До них відносять бордюри, панно і розтяжки з мозаїки. Такі поєднання носять назву «суміші». "Суміші »представляють собою листи, вмістом яких є різні плитки в різному кількісному співвідношенні. Можна придбати стандартні «суміші» методом вибору їх в каталозі, а так же можна замовити і ексклюзивні варіанти. Для цього замовнику необхідно буде всього лише уявити бажаний начерк вироби. Розтяжками іменують «суміші», в яких здійснюється плавний перехід від світлих тонів до більш темним тонам. Бордюрами іменують стандартні орнаменти. Вони зроблені з різних видів мозаїки і бувають шириною або 150, або 100 70 один мм. 

Величезна застосування отримали плитки підвищеної міцності. Дуже нерідко їх вживають там, де знаходиться величезна кількість людей. Як правило це зали або холи. «Шорстка» плитка вживається для підлог і сходинок в басейні. Вона буде безпечною для гостей з огляду на те, що вологі ноги не будуть по ній ковзати. І це правило діє навіть на поверхні під кутом нахилу в 20 чотири градуси. 

Якщо для вас потрібна та плитка, яка не буде нагріватися на сонці, то для вас слід звернути увагу на мозаїку з скла. Дана якість в цьому матеріалі виходить через його маленьких частин. Скляну мозаїку можна використовувати, як для обробки колон, так і для обробки камінів і печей. Вона може витримувати температуру до 100 ° С, що також збільшує її експлуатаційні характеристики. Крім того, плитка такого формату володіє високою хімічною стійкістю і вологонепроникністю.