Статті про будівництво

Особливості дизайну сертифіката відповідності ТР ТЗ

Особливості дизайну сертифіката відповідності ТР ТЗ

Сертифікат відповідності ТР ТС - це документ, який підтверджує, що продукція, на яку він виданий, відповідає вимогам, що містяться в техрегламенту Митного союзу та чинним на місцевості ЄТС.

 Кому потрібен сертифікат відповідності ТР ТЗ

Если вас интересует купить зимние кроссовки veer, стоит заглянуть на этот сайт step.mk.ua вы найдете купить зимние кроссовки veer отличного качества и по доступной цене.

Отримання сертифікату потрібно для компаній, що випускають виробів, список яких міститься в Додатках до вирішення КТС. Якщо компанія пройшла через цю функцію, їй вже не потрібно отримувати сертифікати на відповідність вимогам державних еталонів. На місцевості всіх держав, що входять в Митний союз (Росії, Білорусі та Казахстану), вона може вільно реалізовувати свою продукцію.

 Зараз ще не всі технічні регламенти підготовлені та затверджені, тому було прийнято рішення не квапити виробників з отриманням сертифікатів відповідності ТР ТЗ. Встановлено перехідний період, протягом якого їх наявність не вимагається для ведення діяльності - досить документації в державних системах, уже оформленої раніше. Термін, протягом якого можна працювати без одного сертифікату ТР ТЗ, визначається для кожного типу виробів окремо і вказується в технічному регламенті.

 Яким повинен бути сертифікат

Сертифікат відповідності єдиним стандартам ТС є документом, чия форма строго визначена. Він повинен бути оформлений відповідно до затверджених правил і завірений підписом професіонала та керуючого органу сертифікації.

Інформація, яку містить сертифікат:

- реєстраційний номер;

- найменування виробника вироби;

- заявник (найменування компанії або індивідуального підприємця, його реквізити);

- найменування органу сертифікації;

- найменування лабораторії, в якій проводяться тести, на підставі яких визначається відповідність виробу вимогам регламенту;

- найменування виробу, що проходить сертифікацію;

- додаткова інформація про виріб (призначення, термін зберігання і т. п.);

- норми техрегламенту, на які спирається орган сертифікації;

- код ТН ЗЕД;

- результати проведених випробувань, які повинні бути запротокольовані;

- термін дії документа (він може бути різним - до 5 років).

 Форма і зміст сертифіката регламентовані Рішенням комісії Митного союзу №563 від 2.03.11. Сертифікат є офіційним документом, вимоги до нього єдині і діють на місцевості всіх країн Митного союзу