Статті про будівництво

Особливості ринку нерухомості Ялти

Нерухомість в Криму не здає своїх позицій ось уже кілька 10-ів років. Первинний і вторинний ринок нерухомості Криму відрізняється впевненою динамікою зростання. При цьому зростання розмірений - навіть недавні фінансові кризи не змогли значно впливати на стан справ.

Таким чином, набути нерухомість у Криму прагнуть не тільки люди, які справді збираються жити на Південному узбережжі (нехай і не круглий рік). Значна частка покупців - це вдалі підприємці, які бажають вкласти свої кошти з найбільшою вигодою.

Більш високі ціни на нерухомість - В Ялті і Форосі. При цьому під Ялтою варто усвідомлювати не тільки сам знаменитий місто, та й навколишні до нього селища, які становлять так звану Велику Ялту. Яка нерухомість Ялти користується великим попитом? Відповісти на це питання неважко. У більшості випадків майбутні покупці цікавляться квартирами в новобудовах, також котеджами на березі моря. Крім того, в останні роки різко зріс інтерес до рекреаційної нерухомості. Під рекреаційної нерухомістю передбачається така, яка вживається чисто для відпочинку.

Девелоперська компанія «Домус» пропонує шикарні апартаменти в рекреаційному комплексі «Південна Пальміра». Комплекс розміщений в одному із найяскравіших куточків великий Ялти - Селищі Лівадія, в якому свого часу жили російські царі. З вікон квартир розкривається шикарний вид на парк, море і відому гору Парус. «Південна Пальміра» являє собою 15-поверховий будинок з окремим паркінгом і своїм галькові пляжем. Мала площа апартаментів в цьому сучасному рекреаційному комплексі становить Шістдесят квадратних метрів.

Якщо ж ви бажаєте придбати нерухомість в Ялті, іншими словами конкретно в самому містечку, компанія «Домус» може запропонувати для вас дво- і трикімнатні квартири в житловому комплексі «У Чорного моря». Будова знаходиться в парку імені Гагаріна. Обидва комплекси були не так давно здані в експлуатацію, а це додаткова перевага. Як відомо, набагато розумніше вкладати кошти в нерухомість, будівництво якої вже закінчено, ніж у ту, яка ще тільки будується.

Фахівці передбачають ринку нерухомості Ялти розмірений зростання, а тому придбати нерухомість в Ялті конкретно на даний момент буде прибутковіше, ніж відкладати таке придбання в довгий ящик. Особливою цінністю володіють об'єкти, розташовані в місцях, які мають історичну або культурну цінність. Наприклад, таких як парк імені Гагаріна небудь парк Курпати, в центрі якого розміщується комплекс «Південна Пальміра».