Статті про будівництво

Скління особняків металопластиковими вікнами

doma-iz-brusaВсі, хто марить про комфорті й самоті воліють не квартиру у великому місті або великому містечку, а роздільно стоїть котедж або будинок в комфортному селищі. Зрештою, деякі з мрійників все ж знаходять кошти, підходящу ділянку і гідну бригаду і будують для себе будинок.

Особливе побажання - всередині будинку комфортно, зовні «не тому що у всіх»! Іншими словами стиль архітектури вибирається унікальний. Одна з ознак ексклюзивного стилю - виразний фасад. Іншими словами не невеселі прямокутні вікна на цегляній стінці, а збільшені отвори, скляні стінки у всю висоту, різне з геометрії скління прорізів. Крім незвичайного зовнішнього вигляду вікна повинні робити свої прямі функції - забезпечувати хороше освітлення, розкриватися і закриватися без особливих хитрувань, служити дуже довго. Вибираючи матеріал для наповнення прорізів, споруди прозорих стінок потрібно знайти собі, який матеріал віддаєте перевагу. Використовувати для рам можна дерево, пластик або алюміній.

Для престижних, елегантних котеджних вікон дуже комфортні пластмасові ПВХ рами. Адже мудрі дизайнерські ідеї вимагають використовувати такі матеріали, які просто можна пристосувати до незвичайних прорізів. Багато компаній пропонують підібрати дешеві металопластикові вікна. http://defenster.com.ua/ Різні трикутники, час від часу і восьмиугольники зустрічаються на фасадах особняків. Арочні вікна вимагають згинати профіль по визначеному радіусу. Це найпростіше зробити з пластмасовим матеріалом, викривити дерево обходиться в рази дорожче. Профіль ПВХ прекрасно підходить для скління стінок від підлоги до стелі.

Теплоізоляційні характеристики профілю дозволяють склити зовнішню стінку, підібравши колір пластику під колір фасаду будівлі. Розсувна система дозволить трансформувати скляну стінку, утворюючи вільний широкий прохід. Закриваючись, пластмасові вікна надійно захищають від пилу, прибирають звуки вулиці, взимку в приміщенні тепло. Розкрити пластмасові вікна, захищені особливими протівовзломнимі петлями і замками дуже важко. Для чого витрачати великі кошти, якщо можна підібрати дешеві металопластикові вікна в випробуваної компанії.

Якщо стінки деревних особняків не гармоніює з білосніжним пластиком профілю. Вихід пропонують виробники ламінованих плівок для профілю. На даний момент можна приклеїти міцну плівку, яка імітує всяку деревину не тільки за кольором, а й за текстурою. Проблемної іменують установка пластикових вікон в дерев'яних будинках через усадки стін будівлі. Усадка домагається 1-го відсотка, що призводить до навантаження на раму вікна. Усувається проблема установкою вікна, двері в спеціальну «обсадку» - липову коробку з товстої дошки. Ця фальшкоробка приймає навантаження, залишаючи вільною раму двері, вікна.