Статті про будівництво

Плити пустотні

pliti-pustotnieОпалубка, цільні (повнотілі) і пустотні плити - ось той дуже обмежений перелік шляхів, якими можуть користуватися будівельники для створення надійних і міцних перекриттів. Притому перший два шляхи вирішення цього завдання мають один суттєвий недолік: при розробці перекриттів з цілісних плит або при використанні опалубного методу придбані перекриття матимуть гігантську масу, що не може не позначитися на фундаменті.

Необмежену кількість будівель просто не мають такої фундамент, який зумів би забезпечити витримування такої навантаження. До того ж, повнотілі плити, на відміну від пустотних плит, стоять фактично вдвічі дорожче: воно й зрозуміло, бо на створення такої плити йде приблизно в півтора рази більше розчину. А впровадження опалубного здатна неминуче пов'язано і необхідністю використовувати спецтехніку і праця високопрофесійних людей, який просто не може коштувати дешево. До того ж, для вас буде потрібно досить багато часу для того, щоб забезпечити надання власним перекриттю марочної міцності, а цей час, як відомо, не завжди є.

Таким чином, будівельники просто зобов'язані використовувати пустотні плити, які позбавлені всіх цих недоліків. Зараз створенням залізобетонних труб займається необмежену кількість компаній, серед яких непідготовленій людині буває дуже важко виявити експертів. Зазвичай, компанії, які працюють здавна і відмінно, мають власний свій пул клієнтів і незмінні замовлення, і тому не витрачають на рекламу багато коштів. У той же час багато дилетанти зобов'язані постійно заявляти про себе з метою привернути увагу до власного досить середньому товару.

Як відшукати високоякісного виробника залізобетонних пустотних плит перекриттів? Спочатку, це поцікавитися у власних колег і знайомих, які вже мали необхідність придбати для себе пустотні плиту. Вони можуть сказати для вас про середні розцінки на пустотні плити, також дати певні адреси і телефони. Чи не зайвим буде поставити власне запитання на спеціалізованих форумах, де сидять люди, постійно спеціалізуються будівництвом. Ви зможете не тільки запитати, хто у вашому регіоні виробляє і робить високоякісні залізобетонні труби, та й попросити поради по якийсь суміжній темі.

І, звичайно, направте увагу на вилці цін у цьому секторі. Притому, в області залізобетонних виробів і пустотних плит, працюють всі ті ж правила, як і в інших сферах: високоякісний продукт завжди варто ні недешево, ні недорого, а його ціна тримається «золотої середини». Високоякісні пустотні плити просто не можуть коштувати недорого, тому що створення пустотних плит пов'язане з досить великими витратами: необхідністю використання новітньої арматури, впровадження особливо міцного бетону марок М1000 або М500, праця високопрофесійних людей. Якщо компанія реалізує пустотні плити по маленький вартості, то це свідчить про те, що компанії вдалося подекуди дуже зменшити власні витрати, що в підсумку неодмінно призведе до середньому якості придбаних пустотних плит. Найімовірніше, мало місце бути впровадження невідповідного, більш легкого і дешевого бетону, або послужила своє арматура. Таких пропозицій варто боятися.

Не слід звертати увагу і на тих, хто пропонує бетонні пустотні плити перекриття по найвищій вартості: навряд чи якість таких виробів буде якось відрізнятися від подібних пропозицій. Найімовірніше, найвища вартість обгрунтована просто низьким попитом на продукцію цього виробника, тому не варто переплачувати.

Ми рекомендуємо отримувати пустотні плити у тих компаній, які за 10 років своєї роботи змогли відмінно себе зарекомендувати. До таких компаній, поза сумнівом, можна віднести фірму «МосСтройКомплект», що створює пустотні плити перекриттів вже більше 10 років.