Статті про будівництво

Фарбування стінок з чого почати

Стінки займають величезну площу, тому сидячи вдома, на роботі або в гостях, ми неодмінно звертаємо увагу на стінки. Дивлячись на стінку, приходять такі думки, чи вийшов прекрасний і обережний підсумок або як стінка оброблена. І можна побачити, що найбільше похибок буває у фарбуванні стінки, тому що зробити це не так просто.

фарбування стін

Щоб приступити до фарбування стін, для початку потрібно приготувати її поверхню. Якщо стінки небилиці ще пофарбовані, тоді буде простіше. Поверхня отштукатуренний стінки перевіряємо на наявність нерівностей і тріщин, також видаляємо пил і бруд. Якщо є недоліки, тоді їх шпатлюем. Фарба може відшаровуватися або розтріскуватися, якщо забути з поверхні видалити пил. Потім поверхню стінки потрібно покрити грунтувальною фарбою. Щоб зробити грунтовку, потрібно розвести воду з грунтувальною масою в пропорціях 1: 1 та рівним шаром покрити стінку. Якщо на стінках є шпалери або фарба, тоді потрібно видалити і шпалери, і все, що знаходиться на стінці. Потім діємо за вищевказаною схемою, шпатлюем, шліфуємо і знімаємо пил. А потім тільки фарбуємо.

Є деревні поверхні, які просочені оліфою. Якщо нанести на таку поверхню лак, то вона почне спучуватися маленькими бульбашками. Буде потворно виглядати. Але якщо надумали фарбувати таку поверхню, тоді потрібно неодмінно верхній шар дерева состругать, а пізніше обробити антипіренами і антисептиками. Тільки після цих процедур приступати до фарбування. Щоб обрати кисть для забарвлення, потрібно відштовхуватися від розмірів стінок. Кисті 75мм і 100мм підходять для великої поверхні. Тоненькі пензлика необхідні для забарвлення кутів і країв. Валиком чи не краще фарбувати, від нього залишаться пунктирні і волокнисті сліди, а фарбування пензлем лягати акуратненько і помірно. Валиком можна тільки зафарбувати маленькі недоліки стінки, так як їм наноситися товстий шар фарби. Латексну, масляну і масляну фарби краще наносити пензлями з натурального та штучного волосся. Емальована поверхня забарвлюється пензлем з натуральної щетини.

Фарбування стін - з чого почати?Перед фарбуванням кисть слід злякатись від слабо тримаються волосків. Зазвичай фарбу перемішують дрилем, але в домашніх умовах обходяться без неї. Для цього необхідно з поверхні фарби злити воду в окреме відро. Відстав колер розмішувати, при всьому цьому вливати рівномірно в неї рідину. Якщо потрібен, якийсь певний колір, для цього потрібно змішати окремо фарбу з барвником, відмінно перемішати. Потім у відро з основною фарбою додати цю суміш. Така процедура повторюється, поки не вийде відповідний колір. Починати фарбувати потрібно з кута стінки, щоб не потрапити на поверхню стелі. Фарбувати залишилася стінку можна безбоязно валиком або широким пензлем, так як є межа і на стелю лак не потрапить. У фарбу вірно вмочати кисть потрібно на одну другу довжини щетини, щоб вона не могла затекти на ручку і закапати підлогу. Мала можливість забруднити підлогу, якщо при фарбуванні валиком фарбу налити в піддон. У більшості випадків використовують для фарбування фарби масляні та водоемульсійні.

Алкідна фарба міцніше захищає покриття, ніж емульсійна. Є ще один метод фарбування стінок за допомогою фарбопульта. Його використовують майстри http://podomu.com.ua/ для благородія кольору пофарбованих стін. У підсумку виходить плавність переходу кольору або інший відтінок кольору. Є багато технологій і методів наненсенія: імітування замші, фолк-покриття, фризи або плавні переходи кольорів. Якщо хочете, щоб кисть по закінченню фарбування не засохла, її потрібно опустити у воду.