Статті про будівництво

Покупка квартири та Шоколадная глазурь

Багато хто хоче придбати квартиру в Ленінградській області, але не всі мають достатню кількість грошей. У такому випадку є два шляхи - придбати квартиру в розстрочку або ж оформити іпотеку. Іпотека у нас має ряд істотних недоліків, один з яких - це досить високі ставки по кредиту.

Если вам нужна шоколадная глазурь, стоит перейти на этот сайт www.ua.all.biz вы найдете здесь  шоколадную глазурь которая вас порадует своим качеством.

Якщо придбати квартиру в іпотеку, то доведеться переплатити за придбану нерухомість суворий відсоток. Тому багато відмовляються від такого варіант. Тоді й багато хто вирішує придбати квартиру в розстрочку, так як в даному випадку сума переплати значно знижується. Багато компаній надають розстрочку на придбання квартир, наприклад, компанія «АКВАТЕРН», яка займається продажем квартир в ЖК «Гармонія».

Даний житловий комплекс складається з 5 висотних будинків. На місцевості комплексу розміщується дитяча ігрова площадки, є паркувальні місця для автомобілів, а всі квартири здаються вже «під ключ». Відмінною особливістю даного проекту є близька доступність до містечка (всього П'ятнадцять хвилин транспортом) і 5 км до КАД. Крім того даний житловий комплекс відрізняється непоганою екологією, у зв'язку з чим привабливість даного місця найближчим часом значно зросла, залучаючи все нових і нових клієнтів.

Комплекс складається з кількох багатоквартирних цегляно-монолітних будинків, де можна обрати і придбати квартиру в розстрочку з 1, Два і Три кімнатами. Квартири увазі державну обробку, також газові плити. З метою поліпшення якості життя передбачуваних майбутніх господарів квартир, передбачається розміщення будівель компаній побутового обслуговування, аптек, відділень банків, які розміщуються на нижньому поверсі. Транспортне сполучення забезпечується рейсовими автобусами, також маршрутним таксі.

Складовими проекту є сучасна архітектура, облаштована територія, новітнє інженерне оснащення, розвинена інфраструктура, і, що часто є найважливішим - доступні ціни. Саме з цієї причини багато клієнтів вважають за краще отримувати в розстрочку конкретно квартири в даному житловому комплексі.