Статті про будівництво

Поліетиленові пакети з логотипом

Історія поліетиленових пакетів налічує більше 50 років, за цей період часу пакет від звичайної упаковки товарів став одним з найкращих носіїв реклами. Поліетиленові пакети мають універсальні властивості, захищають продукти від води, забруднень і псування.

Створення пакетів постійно зростає і ось вже більше 20 років пакети стали використовувати в маркетингових цілях. Це фактично бездоганний носій реклами, пакети з логотипом в рази дешевше реклами на телебаченні, радіо та в друкованих виданнях, також вони зручні і завжди на виду. В середньому людина бачить 30 - 50 поліетиленових пакетів в день. І необхідно використовувати цю можливість. Необмежену кількість компаній вже оцінило переваги поліетиленових пакетів як маркетингових носіїв.

Друк пакетів з логотипом - це на технічному рівні непростий і трудомісткий процес. Щоб гарантовано отримати високоякісний пакет з логотипом, слід звертатися в компанію вже зарекомендувала себе, адже стиль компанії складається з дрібниць і поліетиленові пакети до цих «дрібниць» відносяться, при чому цей продукт завжди на виду.

Залежно від побажань замовника підбирається логотип, який переноситься на пакет. Сучасні технології дозволяють отримати яскраві і високоякісні маркетингові носії. При найвищому рівні властивості друку, все еталони повинні відповідати початкового макету.

Високоякісний поліетиленовий пакет робить не тільки лише функцію упаковки, та й є носієм рекламної інформації. Щоб реклама була дієвою і донесла потрібну інформацію до споживача, на пакеті повинні бути нанесені логотип компанії, контактна інформація, положення контори та інформація про товар. Такий пакет може виконувати різні функції: представляє новий продукт споживачеві, інформує про послуги, просуває вже відомі марки.

Існує два призначення пакетів: пакети в гіпермаркеті - їхнє призначення прорекламувати магазин і з'єднати покупця і продавця та пакети для маркетингових компаній або фірмові пакети з логотипом, їх вживають для збільшення стилю і впізнаваності компанії.

Використовуючи пакети з логотипом, ви зможете підвищити якість обслуговування своїх клієнтів і стиль підприємства або організації в цілому, ваша контактна інформація завжди буде під рукою у споживачів товарів або послуг, що допоможе для вас підвищити кількість незмінних клієнтів. Високоякісна упаковка допоможе покупцеві зробити вибір на користь вашого продукту і зміцнить позитивний образ вашого підприємства у свідомості споживача, що, потім, може підвищити рівень продажів.