Статті про будівництво

Підлоги з бетону в приміському будівництві

Для багатьох мешканців держав пострадянського місця бетонна заливка при будівництві будинку є тільки підставою для наступної укладання паркету, лінолеуму і т.д. У більшості ж країн бетон полірується і стає прекрасним зовнішнім покриттям для підлоги в приміщеннях різного призначення.

Правда, для цих цілей потрібен бетон з великою об'ємною часткою цементу і найменшою кількістю заповнювача. Це зменшує його пористість і покращує схильність полірувальним процесам. Для зниження наступних матеріальних витрат потрібно при заливці такого статі суворо стежити за поверхнею - вона повинна бути як можна більш горизонтальною. Чим рівномірніше підлогу, тим менше часу піде на його остаточну чистову обробку (і, відповідно, зменшиться ціна робочої сили).

Сучасний бетонну підлогу не обмежується однією лише поліруванням для надання йому гарного зовнішнього вигляду. Не багато кого приверне гладке і зіяющее, але сірувате покриття. Тому для втілення в життя дизайнерських ефектів вживається забарвлення. Можна придбати бетон в Києві (Або Лондоні) с, вже, доданим і перемішаним колірним наповнювачем. Правда, мінусом (або плюсом) такої покупки буде однотонність покриття. Більш складною, але, в той же час, що дає більший дизайнерський ефект, є забарвлення, уже, полірованій поверхні (або підлоги в проміжному стані).

Є багато методів і способів полірування і фарбування бетону, в результаті яких виходить свій унікальний і відповідний зовнішній вигляд. Правда, є один нехороший момент, який слід врахувати - це складність поліровки частині підлоги, що примикає до стінки, яка завжди виливається в додаткові трудові витрати. Але продуманий будівельний перехід (якщо у Вас є креативний дизайнер) від слабо обробленої поверхні до полірованої може вирішити і цю проблему.

Перед тим як замовляти поліровані підлоги з бетону, потрібно переконатися в досвіді організації, що надає ці послуги, і наявності відповідного обладнання (полірувальні верстати дуже дороги і багато пробують поміняти їх дешевими пристроями на шкоду якості). Чи не зайвим буде поцікавитися і переглянути, вже, виконані роботи в цій галузі будівництва. Тільки в даному випадку можна мінімізувати можливість напоротися на халтурників і отримати справжній витвір мистецтва з буденного бетону.