Статті про будівництво

Популярність будівництва будинків з профільованого бруса

doma-iz-prof-brusaЯкщо бажаєте стати власником будинки з бруса і бажаєте, щоб у вас був доброякісний будинок, який прослужить не одне десятиліття, то в даному випадку будівництво власного майбутнього будинку найкраще довіряти будівельної компанії, яка тривалий час працює в сфері дерев'яного домобудівництва.

Дані твердження в останні роки ніким не піддається сумніву. Багато хто вже могли переконатися в тому, що будувати будинок з бруса своїми силами - це заняття нерентабельне, позбавлене всяких перспектив.

Профільований брус - кращий вибір

При будівництві дерев'яних будинків в якості основного матеріалу зараз в більшості випадків застосовується профільований брус. Вибір на його користь багато забудовників роблять в силу цілого ряду обставин. Все більш цінні властивості, відповідні для деревної породи збережені в цьому матеріалі. При його виробництві використовуються сучасні технології, застосування яких дозволило до мінімуму звести всі недоліки, які властиві для цього природного матеріалу. Тому непоганою новиною для багатьох стало виникнення посеред найменувань будівельних матеріалів профільованого бруса.

Ціна цього бруса невелика, тому будинки з нього коштують дешевше в зіставленні з котеджами, побудованими з інших матеріалів. Середня вартість квадратного метра в такому будинку досить невисока, тому замовити будівництво такого житла по кишені багатьом. Побудовані з цього матеріалу котеджі не дають усадки. Тому процесам деформації конструкції будови не схильні. Побудувавши житло, немає необхідності чекати, поки закінчиться процес усадки. Відразу можна приступати до опоряджувальних робіт у такому будинку.

Будинок з бруса - економія на обличчя

Економія для володаря такого будинку знаходиться і на етапі його експлуатації. Багато хто знає про те, що деревина володіє таким принциповим якістю, як теплопровідність. Тому сприятливий мікроклімат в будинку можна зробити при мінімальних витратах на опалення, не проводячи додатково роботи з термоізоляції будови. Ідеально рівні стінки в будинку з бруса утворюються завдяки тому, що бруси відмінно оброблені і щільно прилягають один до одного. Щілини між ними відсутні, тому немає джерел для проникнення прохолодного повітря у внутрішні приміщення будинку. Продовжуючи говорити про здібності зберегти при спорудженні брусового будинку, відзначимо, що обробку таких будинків проводити немає необхідності. Високоякісна обробка цього будівельного матеріалу забезпечує гладку поверхню матеріалу вже на кроці заготовок. Багатьма будівельними компаніями в наші дні пропонуються дерев'яні будинки за доступною вартості. Вирішивши замовити будівництво будинки, величезну увагу слід приділити вибори компанії, яка буде виробляти будівництво вашого майбутнього будинку. Сертифікати, ліцензії - це перший, що має надати така компанія. Дані документи повинні підтверджувати право компанії створювати будівельний матеріал і виробляти послуги будівельного характеру.

Обережно! Шахраї!

Необхідно знати про те, що в даній сфері діє велика кількість шахраїв. Тому робити вибір стоїть тільки з числа тих компаній, які працюють на ринку тривалий час і мають позитивні поради. Відповідальність за всі надані послуги несе компанія. Вона прописується в договорі, який укладається між сторонами. Також у ньому прописується відповідальність сторін. Про це слід завжди пам'ятати. І у випадку, якщо забудовник не виконує свої зобов'язання, то домагатися їх виконання відповідним чином. 1-2 місяці - конкретно стільки в середньому йде на будівництво будинки з бруса. У цьому випадку майже у всьому все залежатиме від обсягів будівельних робіт, виконати які буде потрібно в процесі зведення будинку. Вплив на терміни може надати і такий чинник як сам проект споруджуваного об'єкта. Але в кожному разі в договорі повинні бути прописані терміни спорудження будинку. Цей документ складається у 2-ух примірниках. Один знаходиться на зберіганні у клієнта.

Детальніше про будинки з профільованого бруса: http://ronas.su/doma-iz-brusa