Статті про будівництво

Гідності приміської нерухомості

Умови середовища з кожним роком погіршуються, і це диктує все зростаючу моду на заміську нерухомість, яка має ряд переваг, як в екологічному плані, так і за деякими іншим Пт За статистики обсяг будівництва приміських будинків щорічно збільшується на Сім - Вісім%.

Особливо потрібна приміська нерухомість популярними людьми шоу-бізнесу, підприємцями та політиками, які бажають приховати своє особисте життя від чужих очей і які вже стомилися встановлювати електричний антижучок і закривати вікна, щоб убезпечити себе.

Переваги заміської нерухомості

Приміський будинок можна придбати готовим, вибравши з варіантів, запропонованих ріелторами, а можна вибудувати з нуля за власним проектом, що враховує всі вимоги замовника. Додаткова перевага отримують дерев'яні будинки, які володіють специфічною розкішшю, особливо в оформлення фасаду вживають різьбу по дереву. Зазвичай у будинку є присадибна ділянка, розміри якого можуть варіюватися залежно від бажання і здібностей покупця.

Важливим є той факт, що приміська нерухомість фактично завжди передбачає наявність гаража, іноді навіть на дві машини, тоді як в містечку за гараж в більшості випадків доводиться платити окремо. Крім цього на ділянці можна будувати додаткові споруди для власних потреб.

Ізольована ділянка, вікна, що виходять в свій двір - все це частіше і частіше приваблює людей обзавестися заміським будинком. Сусіди знаходяться не за стіною, як в квартирі, а на відстані, за парканом, висоту якого, до речі, теж можна обрати на власний смак. Це особливо цінний момент для популярних людей і політиків, які бажають сховатися від фанатів і ворогів. Відсутність сусідів за стінкою і своя територія фактично виключають приховані цифрові диктофони міні та інші підслуховуючі прилади.

Приміська нерухомість стала показником престижу і достатку, про це можна судити по наявності таких житлових комплексів, як «Рублівка». Престиж визначається не тільки розмірами ділянки і грандіозністю будови, та й місцем розташування будинку, близькістю до нього різних важливих об'єктів, наприклад, траси якого великого містечка. Дуже стильно також, коли поруч з приміською нерухомістю розташовані лісові масиви, річки або озера.

Не можна не врахувати і мінуси приміської нерухомості, але в більшості випадків при достатніх речових здібностях вибирають конкретно будинки за межею містечка.