Статті про будівництво

Застосування скиммера для ставка

skimmer-dlya-prudajСучасний штучний водойму важко уявити без розумно продуманого технічного забезпечення. Вибудувати штучна водойма досить легко, навіть не маючи особливих проф здібностей. Для будівництва Для вас згодиться лопата, метр, мотузка, щипці. Розподіліть свої сили на кілька кроків: планування, земельні роботи, копання котловану, гідроізоляція ставка, декорування та встановлення технічного обладнання.

Зробити план власної роботи НЕ утруднить Вас ні краплі. Підрахунки кошторису проекту - справа принципова. Підрахувавши пару раз свої здібності і гроші, можна зі спокійною душею закупити матеріали для будівлі і перейти до копання котловану, облаштування форми водойми.

Копання котловану починається з позначення розмірів водойми за допомогою кілочок і мотузки. Шар за шаром лопатою видаляємо непотрібну землю в приготоване завчасно місце. Познее земля знадобиться для декоративний обробки готового водойми.

Відмінна гідроізоляція ставка - принциповий крок будівництва ставка. Він передбачає формування чаші водойми і подушки з піску. Чаша ставка зазвичай вистилається міцним покриттям. Фахівці рекомендують використовувати плівку для ставка. Плівка - найнадійніше покриття для тривалих об'єктів. У більшості випадків Вибирай бутилкаучукові плівку для покриття, яка прослужити довше 30 років. Якість плівки гарантує виробник.

Після гідроізоляції найкраще подбати про чищенні всього водойми і води в ньому. До складу технічного забезпечення входять фільтри, сачки, щітки, аква пилосос, антіобледенітеля, аератор і багато чого іншого.

Вибираючи технічне забезпечення, володарі водойм звертають свою увагу на вартість і потужність пристрою, але не на якість і країну виробника. Вартість на продукт на даний момент не є показником якості і про це не слід забувати.

Для чищення водойми в більшості випадків вживають фільтри. Існує величезна кількість різновидів фільтрів для ставка. Сама розповсюджена класифікація по методу роботи пристрою: поверхневі, заглибні і проточні.

Поверхневі фільтри працюють за принципом побутового пилисоса, збираючи з поверхні опале листя, гілки та ряску, синьо-зелені водорості. Високоякісний скіммер для ставка - поверхневий фільтр, який всього за кілька годин перетворить ваш брудний, заболочений ставок в комфортне чисте штучне озеро.

Фільтрація ставка допомагає вивільнити володаря приміського ділянки від зайвих турбот, проблем.