Статті про будівництво

Проектування електропостачання приміського котеджу

electro-proektirovanieУ поточний час проект електропостачання є запорукою якісно виконаних електромонтажних робіт і вашої безпечною експлуатації будинку або заміського котеджу. Він є обов'язковим документом дизайну будь-якого приміщення: бізнес варіант або житлового і потрібен експлуатуючої організації перед проведенням ремонту.

Наприклад, ви придбали особистий будинок в містечку або приміське житло в елітному приміському селищі. На весь цей будинок або селище розраховується певний обсяг споживаної енергії, іншими словами навантаження на кабелю, які підключені до електромереж, обмежена. Всю розраховану потужність помірно розподіляють між усіма квартирами у вас вдома і перед кожною квартирою на сходовому майданчику ставлять обмежувачі. Подібні обмежувачі не дозволяють перевершувати встановлену потужність. Щоб виконати високоякісне електропостачання в будинку, можна замовити проект електропостачання у професіоналів.

Проект електропостачання враховує сильно багато причин. По-1-х, в ньому вірно прописується кількість електроприладів, що знаходяться в незмінній експлуатації, також вірно розміщення всіх освітлювальних пристроїв прописаних в дизайн проекті. По-2-х, одним з основних моментів є врахування товщини і діаметра електронного кабелю. В-3-х, у висотному будинку, щоб уникнути різних перепадів напруги мережі, ймовірних перевантажень, замикань неодмінно потрібно узгоджувати свою систему проводки зі своїми системами сусідів. Дуже принципово - ніколи не варто перевершувати виділену для вас навантаження, яку повинен для вас вирахувати висококваліфікований електрик.

Ви запитаєте, для чого вам потрібен проект електропостачання? Ми всі при придбанні житла купуємо електропроект квартири, адже даний проект потрібен організації, яка здає ваш будинок в експлуатацію, що після проведення вами ремонту загальна потужність, яку споживають всі ваші електроприлади, не перевищує встановленої вам норми. Якщо для вас досить виділеної потужності, то в процесі створення дизайн-проекту слід зробити проект електропостачання та передати його експлуатуючій організації. Важливо враховувати, що ваш дизайн проект і проект електропостачання - це два різних документи і плутати їх не варто.

Проект з електропостачання робиться згідно з кресленнями, що входять в дизайн-проект: розміщення розеток, вимикачів, всіх освітлювальних приладів і додаткових електровиводів. Від правильного розрахунку і безперервної роботи електрики буде залежати ваше комфортабельне перебування у вашій квартирі або будинку, а найголовніше - безпека вашого житла і вашого життя.