Статті про будівництво

Розвіємо міфи про пластмасових вікнах

plastikovie-oknaПопулярність пластмасових вікон повністю заслужена, адже ці конструкції без проблем можна вписати в інтер'єрний стиль кабінету або будинку і при правильному підборі конфігурації вони відмінно захищають приміщення від примхливої ​​погоди. Але до цього часу існує досить легенд про пластмасових вікнах, які відлякують майбутнього покупця, і він раз за разом відкладає покупку.

Давайте розвіємо деякі міфи і даймо належне надійності, витонченості і простоті обслуговування віконних конструкцій з ПВХ.

Чим більше камер профілю, тим краще

Від кількості камер профільної системи залежить рівень термоізоляції вікна, але це не означає, що для всіх кімнат потрібно вибирати профіль з найбільшою кількістю камер. По-1-х, такі системи відносяться до високого цінового сектору, а, по-2-х, ресурс шестикамерна профілю може бути не цілком потрібен в нежитлових приміщеннях та кімнатах, де не планується нічний відпочинок. Простіше кажучи, високоякісні вікна це не синонім 6-камерного профілю, а найкраща конфігурація для певного приміщення.

Для одних кімнат досить 3-4 камер профілю, для інших потрібно встановлювати конструкцію з величезним числом внутрішніх відсіків, тому що вона не тільки створить самостійний бар'єр на шляху холоду, та й дозволить встановлювати більш потужний енергозберігаючий склопакет. Перед оформленням контракту на установку вікон ПВХ, проконсультуйтеся у менеджера компанії та оберіть найкращу конфігурацію профілю і склопакета.

На пластмасових вікнах завжди створюється конденсат

Вибирайте вікна з клімат-контролем і не забувайте вчасно провітрювати приміщення. В даному випадку ніякого конденсату на стеклах не буде і другий міф так і залишається міфом. Крім цього враховуйте, що з'являється конденсат при великому перепаді температури на внутрішньому склі і в кімнаті, тому його передумовою часто стає не тільки ігнорування провітрювання, та й низькі теплоізоляційні характеристики вікна. Зазвичай, конденсат створюється на однокамерних склопакетах і на лоджіях у випадках, якщо скління балкона здійснено з порушенням технології.

Що стосується правильного обслуговування вікна, то потрібно лише часом інспектувати чистоту вентиляційних висновків на зовнішній частині конструкції і 2-3 рази на день (по 5-10 хвилин) провітрювати приміщення.

Вікна ПВХ не відповідають стандартам екології

Це черговий міф, тому що зараз пластмасові вікна в 95% випадках випускаються на сучасному обладнанні за європейськими технологіями. Виняток може бути у підпільних компаній з виробництва вікон, які пропонують продукцію по нереально низькими цінами і не надають жодних гарантій та дозволів властивості на вживані матеріали. Такі «виробники» не гребують розклеюванням оголошень на під'їздах, аргументуючи низьку ціна розпродажем. В пристойних компаніях продукція відповідає всім вимогам і не несе жодних загроз для здоров'я, в чому можна переконатися, наприклад, відвідавши веб-сайт prestigeokna.ru і ознайомившись з сертифікатами якості на всі матеріали.

Віруйте своїм очам і порад професіоналів, а легенди залиште для діток і тих, хто сам для себе бажає створювати труднощі в житті.