Статті про будівництво

Різновиди натяжних стель

Натяжні стелі є дуже популярними конструкціями. Вони вживаються також нерідко, як і навісні. Інтерес до них не випадковий. Такий тип обробки стельових перекриттів має масу переваг.

Установка натяжних стель проводиться стрімко і без утруднень. Конструкції відрізняються простотою.

Крім того, вони володіють красивими експлуатаційними характеристиками. Процес складання не супроводжується забрудненням поверхонь приміщення.

Натяжні стелі не вимагають проведення попередніх маніпуляцій перед монтажем, що також важливо. Зробивши натяжну конструкцію, ви можете приховати інженерні комунікації та опуклості стелі.

Типи: 

1. Лакові
Такі варіанти дозволяють отримати дзеркальну поверхню. Вони відрізняються глянцем і блиском. Лакові натяжні стелі вимагають уважного підбору освітлення. Більш чорне полотно має величезну відбивну здатність. У такому випадку приміщення буде здаватися просторіше. Якщо зробити стеля у світлих тонах, то кімната буде виглядати затишніше.

2. Напівпрозорі
Являють собою спеціальну плівку, проникну світло. Вірно встановивши освітлювальні прилади, ви можете зробити прекрасний ефект вікна в стелі.

3. Матові
Вони можуть бути фактурними і гладкими. Допускають хоч якесь колірне рішення. Гладкі поверхні роблять ефект матового блиску. Фактурні вироби виглядають колоритно і роблять поверхню шорсткою.
Матеріали виглядають, як тканина. Така текстура бездоганна для житлових кімнат. Матові натяжні конструкції зовні можуть імітувати прості стелі. Але їх поверхня є ідеально рівною. Матові стелі дозволяють зробити унікальний дизайн приміщення. Особливо цікаво виглядає фотодрук.

4. Сатинові
Вони схожі на матові. Але сатинові конструкції не мають текстури. При цьому вони роблять гру світла. Такий же ефект характерний для тканини - сатину.
Колер поверхні може змінюватися, залежно від кута зору. Їх перевагою буде те, що вони не відображають предмети інтер'єру. Крім того, сатинові стелі мають гладку і рівну поверхню. На їх відмінно виглядає фотодрук.

5. Металік
Стеля в цьому виконанні виглядає дуже особливо. Металік є свого роду змішанням сатинового і лакового. Він щільний і важкий, колір відрізняється глибиною. Він «вбирає» світлові промені і може поміняти власний відтінок.