Повідомлення
  • Lack of access rights - File 'http:/lisorub.com.ua/images/logo.gif'
  • Lack of access rights - File 'http:/lisorub.com.ua/images/logo.gif'

Статті про будівництво

Лісоруб - будівництво будинків з дерева будівництво з дерева

Зображення

Лісоруб - будівництво будинків з дерева будівництво з дерева

Якщо у вас є ділянка землі, на якій в найближчийчас ви плануєте побудувати рідне і тепле місце, то потрібно все ретельно спланувати. Перше, і мабуть, найголовніше - матеріал для будови. Зараз багато фірм пропонує широкий асортимент матеріалів для будівництва, але найбільш затребуваним, надійним і природним є дерево.

Щоб ретельно спланувати будівництво дерев'яних будинків, вам необхідно звернутись до компанії, що має стійку та впевнену позицію на ринку дерев’яних споруд. Визначити таку можна по якісним критеріям:

  • багаторічний досвід;
  • команда професіоналів, які не тільки вміють, але і люблять свою справу;
  • збереження традицій будівництва з цього натурального матеріалу;
  • використання тільки екологічно чистих, високоякісних матеріалів;
  • використання сучасних європейських технологій;
  • короткі терміни роботи, які виконуються завдяки якісному матеріалу, вмінню та вправності майстрів і вибору оптимального модернізованого обладнання.

Підприємство, яке повністю відповідає цим характеристикам – Лісоруб. Як доповнення до вже існуючих пунктів, команда майстрів черпає натхнення з традицій будівництва карпатськими умільцями. А вони, в свою чергу, славляться на весь світ не лише своїми роботами, але й великою пошаною до дерева.

Значною перевагою компанії Лісоруб є виконання всіх будівельних робот "під ключ". Це значно спрощує будь-яке завдання, економить кошти і витрати часу.

Будівництво з дерева дозволить вам володіти рядом переваг. Серед них:

1. Низька теплопровідність, яка не дозволить навіть взимку випустити теплоту з вашого будинку.

2. Невелика вага всієї споруди в порівнянні з бетонними спорудами. Це економічно вигідно, так як ви можете істотно заощадити на закладці фундаменту. У багатьох випадках будинки з дерева будуються на м'якому грунті.

3. Можливість дерев’яного будинку"дихати". Ви можете відразу відчути ефект, якщо порівняєте проживання в бетонних будинках і дерев'яних. Стає набагато просторніше, кисень відмінно проходить в таке приміщення.

4. Економічна вигода так само проявляється в тому, що вам не доведеться витрачати зайві кошти на зовнішню обробку: декорування стін, використання дорогих матеріалів (плитка). Через легкість матеріалу витрати на перевезення і збір значно зменшуються. І в плані експлуатації цей варіант буде дешевше, тому що дерево утримує тепло, а значить витрати на посилене опалення стають не обов'язковими.

5. Можливість багаторазової збірки. Якщо вам потрібно буде переїхати в інше місце, то завдяки легкості деревяної конструкції, ви зможете розібрати і зібрати її вже на новому місці проживання.

Лісоруб пропонує вам переглянути вже виконані роботи на офіційному сайті. Підприємство виконує роботу по будівництву будинків, призначених для відпочинку та приємного часу проведення. Найліпшим варіантом є баня, збудована с дерева. Така споруда стає не тільки прикрасою будь-якого ландшафту, а ще буде володіти цілющими властивостями. Ви зможете запрошувати друзів, які відчують справжню силу дерева, зможуть черпати з нього енергію, як з еліксиру молодості.

Ціна на дерев’яний будинок вас приємно здивує, адже підприємство Лісоруб не є посередником. Компанія самостійно займається будівництвом дерев’яних будинків, професіонали та дизайнери обирають тільки високоякісні матеріали, продумується кожний сантиметр.

До речі, ви зможете самостійно обрати вид споруди, яку хочете бачити на своїй землі. Це можуть бути альтанки, арки, гойдалки, декоративні мости, меблі та інші оригінальні садові елементи. Вони будуть виготовлятися чітко по вашим вимогам, тому остаточний варіант буде суто індивідуальним творінням майстра та ваших побажань.


logo

З повагою компанія lisorub.com.ua