Статті про будівництво

Будівництво будинку з мансардою та балконом

ЗображенняНавіть у центральній частині таких великих мегаполісів будівництво будинків з мансардою не мрія, а реальність.

ЗображенняЕсли вас интересует застеклить балкон, стоит заглянуть на этот сайт http://премиумокна.com.ua вы найдете застеклить балкон отличного качества и по доступной цене.

Безперечно, власники цих земельних ділянок вибирають виключно кращі проекти будинків і котеджів, так як їх будуть оцінювати не тільки жителі міста, але і його гості.

ЗображенняПравда, єдиний недолік для тих, хто хоче побудувати будинок в Харкові є його ціна, а точніше вартість ділянки в центральній частині міста. Та й ділянку великою площею малоймовірно, що ви зможете купити, тому корисним доповненням до будинку стане мансарда.

Якщо ж до неї додати балкон, то такий нехай і урізаний поверх стане воістину безцінним. Адже красива балконна конструкція дозволяє надати особливий шарм навіть маленькому будинку з мансардою. До того ж, насолоджуватися відкриває виглядом з вікна на свіжому повітрі куди приємніше.

Сучасні проекти будинків з мансардою передбачають різні види облаштувань мансардних балконів. Кожен з варіантів характеризується своїми технологічними особливостями, практичними цінностями і своїм особливим зовнішнім виглядом.

Цей варіант передбачає розташування балкона з однією з сторін мансарди. Він зводиться в процесі будівництва будинку з мансардою. Балкон можна зробити виступають у відношенні стіни і фронтону будівлі за умови, що вони розташований на одному рівні.

Правда, можливий і більш простий спосіб. Суть його полягає в зміщенні фронтону, коли утворюється простір саме по собі. Фронтон переносять всередину по відношенню до зовнішньої стіни. Глибина переносу залежить від передбачуваних розмірів балкона. У такому разі ширина балкона буде аналогічна ширині вашого будинку. Це свого роду аналог лоджії.

ЗображенняДля облаштування балкона в мансардного даху створюють проріз, ширина якого дорівнює розмірами майбутньої конструкції, а висота не повинна ускладнювати переміщення по ній.

Лінія отвору організовується від перекриття до низу перегородки і містить двері для виходу на балкон. Підлогою для балкона служить відкрита частина мансарди, що утворена між покрівлею і перегородкою. Бічні пройми, що утворюються, «зашиваються» або закладаються каменем (цеглою).

Всі стики вимагають ретельно герметизації, а потім конструкцію утеплюють і облаштовують на ній огорожу. Такийбудинок з мансардою та балконом досить комфортний, а балкон дозволяє забезпечити наявність більшої кількості природного освітлення, якого найчастіше не вистачає мансард відносять.

Якщо необхідно збільшити довжину балкона, то використовують бетонну плиту, яку трохи висувають вперед відносно площини покрівлі. Важливо добре закріпити і армувати плиту.

Це справді унікальне рішення, яке можливо використати при будівництві будинку з мансардою та гаражем в центральній частині мегаполісу. Суть полягає в тому, що ви зможете в будь-який зручний час облаштувати балкон і також легко перетворити його в мансардне вікно, яке облаштоване в площині даху будинку з мансардою.

Це можливо за рахунок особливого пристрою сучасної конструкції. Утворюється балкон при одночасному відкритті обох стулок. Верхня встановлена горизонтально і виконує роль захисного козирка, а вертикальна нижня частина – це передній огороджує елемент.

Навіть маленькі будинку з мансардою та балконом дозволять створити додаткову комфортність. Така конструкція, незалежно від її типу завжди затребувана, а особливо, якщо ви зводите своє житло в центрі Харкова.
Однак пам'ятайте, що побудувати будинок швидко – це добре, але тільки якщо робота була виконана без шкоди якості.

Важливо виконати якісну гідроізоляцію, утеплення і стяжку. Наявність огороджувальної конструкції не тільки забезпечує безпеку, але ще і є декоративним елементом. Аджебудинок затишний якщо дизайн інтер'єру продуманий до дрібниць, в тому числі при оформленні балкона.